Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 9. 2015
evropská liga

Co předvede Limberský? Sledujte dnes večer na NOVA Sport 1

Kontroverzní oslava Davida Limberského - 1
Zdroj: profimedia.cz
Kontroverzní oslava Davida Limberského

Dnes večer to vypukne! České fotbalové kluby startují svou pouť základní skupinou Evropské ligy. Na kanálech NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 můžete sledovat zápasy Viktorie Plzeň a Slovanu Liberec.

Kromě samotných zápasů se můžete těšit i na bohatý doprovodný program. Vše vypukne v 18:40 na kanálech NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 společným studiem, jehož hosty budou vítěz Ligy mistrů Vladimír Šmicer a bývalý reprezentační trenér Jozef Chovanec. Na VOYO navíc souběžně poběží duel Bordeaux s Liverpoolem.

 

Bude po událostech minulého týdne v sestavě bývalý kapitán Viktorie David Limberský, který opilý havaroval svým Bentleyem, od nehody utíkal a pak vyhrožoval policistům? Trenér Karel Krejčí nechtěl prozradit. "David je připraven do sestavy," řekl jen. Tak uvidíme dnes od 18:40 na NOVA Sport 1.

 

 

Souběžně hraný zápas Slovanu Liberec proti portugalské Braze můžete sledovat na NOVA Sport 2 také od 18:40. Od 21:05 pak na NOVA Sport 1 poběží zápas Hapoel - Schalke a na NOVA Sport 2 zápas Tottenham - Karabach.


Evropská liga - program čtvrtek 17. září
Zdroj: TV Nova

TN.cz
Reklama