jak to vidí masterchef

Co provedli porotci soutěžícím? Ani jeden tým si s tím neporadil

Jak to vidí MasterChef - Pavel a Jan
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl kuchařské show MasterChef Česko. Soutěžící čekala první venkovní výzva, ve které měli připravit zabijačku. V pořadu Jak to vidí MasterChef celý díl hodnotili Pavel a porotce Jan Punčochář.

Soutěžící tentokrát bojovali ve dvou týmech, které vedli kapitáni Kristina a Petr - a bylo pořádné dusno. Došlo i na hádky a každý se snažil prosadit svůj názor. "Největší krize byla, když se všichni vrátili do studia a pustili se do sebe jako na pískovišti," řekl Jan. Pavla také překvapilo, že se do něho a Bohouška pustila Šárka a Mona, které s ním byly v týmu.

 

Úkolem byla v sedmém díle zabijačka. "Že bude venkovská výzva, to jsme tušili, ale že bude zabijačka…Měli jsme dvě takové věci, buďto zabijačka, nebo výlov," řekl Pavel.

 

Jan také dodal, že měl modrý tým mezi sebou chaos už od začátku. Nevěděli základní věc, že do zabijačkového guláše nepatří paprika, což udělal i červený tým. "Schválně jsme jim tam dali papriku a rajčatový protlak," prozradil Jan. Porotci soutěžícím dělali neplechu pořád. Dobrý kuchař se podle Jana pozná podle toho, že umí pracovat pod tlakem a ví přesně, co dělá.

 

 

Jak hodnotil porotce kapitány a další soutěžící? Koho by si už Jan dokázal představit v kuchyni? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí MasterChef! Středeční díl MasterChef Česko si můžete pustit zdarma na NovaPlus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

reg TN.cz