Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Rozjeli to

Co se dělo na mejdanu po svatbě? Zahrál Elton, tančilo se do rána!

Zdroj: TV Nova

Po obřadu v kapli svatého Jiří se pro zvané konal soukromý večírek a to nedaleko windsorského hradu v letním královském sídle. Pro 600 hostů byly připraveny typické britské a americké pochutiny včetně hamburgerů a cukrové vaty. Novomanželům zazpíval sir Elton John, následoval ohňostroj.

Vystoupení Eltona Johna bylo pomyslnou třešničkou na dortu, tedy alespoň večírku pro zvané. Princ Harry ho vtipně uvedl, když se zeptal hostů, zda je tu někdo, kdo umí hrát na piano. Pak se rozezněly první tóny a objevil se Elton.

 

"Nikdo nepochyboval, že je to on. Začal písní Your Song, pak přidal ještě Tiny Dancer, Circle of Life a I’m Still Standing," citoval pro portál The Sun jeden ze svatebčanů.

 

 

Moderátorem večera byl bratr a svědek ženicha princ William. Jejich otec Charles prý pobavil hosty, když si půjčil mikrofon a pronesl řeč. "Charles vyprávěl o tom, jak Harryho krmil a měnil mu plenky, a pak prohlásil: A podívejte, jak se nám pochlapil," uvedl znovu host.

 

V průběhu večera hrála oblíbená hudba novomanželů a první společný tanec proběhl při skladbě od Whitney Houston I Wanna Dance with Somebody. Tančilo se prý celý večer, zahrál i Harryho oblíbený DJ Sam TotoLee.

 

 

Na večírku nechyběl například ani moderátor James Corden, herec George Clooney s manželkou, Beckhamovi nebo tenistka Serena Williamsová, které to neskonale slušelo, když nastupovala do autobusu mířícího na večírek.

 

Kolem 23. hodiny oblohu rozjasnil ohňostroj a párty prý pokračovala do ranních hodin. Podle britských medií je údajně navíc připraven ještě jeden mejdan - v neděli večer v Londýně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KRÁLOVSKÝ SVATEBNÍ DORT, který šokoval celý svět! Čím byl výjimečný?
Šílenství kolem svatby Meghan a Harryho! Co už je přes čáru?

Michal Čoudek/epa TN.cz