Co to je?

Co skrývá Oblast 51? Pasažér z letadla natočil blýskavé UFO!

Téma:
UFO

Na internetu se objevilo video, které pořídil pasažér z okénka letadla mířícího z Kalifornie do Texasu. Muž je přesvědčený o tom, že v nevadské poušti nedaleko bájné Oblasti 51 natočil mimozemskou vesmírnou loď.

Nejmenovaný pasažér je přesvědčený, že se mu z okénka v letadle podařilo natočit mimozemský létající talíř, který podivně jiskří a "vyplivuje" jakési koule čistého světla.


Muž cestoval letem společnosti American Airlines z kalifornského San Jose do texaského Houstonu, což je mimo jiné sídlo NASA, když ho zaujaly podivné odlesky v nevadské poušti, píše britský Daily Mail.


Snímky muž pořídil poblíž měst Gabbs a Luning, která jsou poblíž legendární Oblasti 51 - přísně tajné vojenské základny, o níž ufologové už po desetiletí věří, že ukrývá létající talíř, který v roce 1947 spadl u městečka Roswell v Novém Mexiku."Když jsem ten zářící disk stojící jen tak v poušti viděl, vytáhl jsem telefon a fotil tak dlouho, dokud mi neklekla baterka. Mám dojem, že nikdo jiný si disku nevšimnul a když jsem se ptal známých z letectva, všichni mi odpřísáhli, že nic takového nikdy neviděli," popsal autor fotografií na ufologickém diskuzním fóru.

 

Ufolog Scott C. Waring tvrdí, že muži se z letadla podařilo létající talíř vyfotit jen díky tomu, že mimozemská loď měla alespoň částečně vypnuté maskování. Jindy jsou prý díky této technologii neviditelné...

pez TN.cz