Tvoje tvář má známý hlas

ČTVRTÁ ŘADA TVÁŘE! Víme, kdy začne a kdo v ní bude soutěžit

Tvoje tvář má známý hlas: Ondřej Sokol
Zdroj: TV Nova
Moderátorem čtvrté řady Tváře bude opět Ondřej Sokol

Televize Nova odhalila, kdy se diváci dočkají čtvrté řady populárního soutěžního pořadu Tvoje tvář má známý hlas! Na obrazovkách se první díl nové řady objeví v sobotu 2. září. Známá už jsou i jména zbývajících účinkujících. Vrátí se také dvě hvězdy z předešlé řady.

Sobotní večery budou na podzim opět patřit oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. První díl čtvrté řady se na obrazovkách objeví v sobotu 2. září. V rolích českých i světových hvězd populární hudby se opět představí osm soutěžících.

 

Prvními odhalenými soutěžícími byly zpěvačky Jitka Boho a Leona Machálková. V pondělí prozradila televize Nova další tři jména. Ve čtvrté řadě budou soutěžit Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová a Aneta Krejčíková. Jak se na svá vystoupení těší, zjistíte ZDE.

 

Ty doplní herec a moderátor Tomáš Matonoha, se kterým se na obrazovkách TV Nova můžete setkávat třeba v seriálu Ulice, kde hraje postavu Pepana Pavlici, nebo každý den také u zábavného pořadu Co na to Češi? Diváci si Matonohu zamilovali také v seriálu Comeback, který můžete v létě připomenout ve středu a ve čtvrtek od 20:20.

 

GALERIE: ČTVRTÁ ŘADA TVÁŘE!

1
/
10
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář má známý hlas: Jan Maxián

 

Dalším soutěžícím je herec, moderátor a hudebník Jan Maxián. Jeho hlas můžete slýchat v upoutávkách TV Nova na různé pořady. Vidět jste jej mohli také v seriálech Světla Pasáže nebo Doktoři z Počátků. Hudební svět si Maxián podmanil s kapelou Nightwork.

 

Posledním soutěžícím bude mladý muzikálový herec Jan Kopečný. Jan se narodil v roce 1989 v Českých Budějovicích. Láska k hudbě ho přivedla do soutěže Česko hledá Superstar. Bohaté zkušenosti získal v muzikálech. Vystupoval v roli romea v muzikálu Romea a Julie, roli Rosenkranze v muzikálu Janka Ledeckého Hamlet. Hlavní role ztvárnil také v muzikálech Casanova, Tři mušketýři, Děti Ráje, Čas Růží nebo Angelika.

 

 

Ve čtvrté řadě se můžete těšit také na dva účastníky minulé řady. Společně s Jankem Ledeckým a Jakubem Kohákem bude nově účinkující hodnotit Aleš Háma. V roli drama kouče se představí Martin Dejdar.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROZRAZENO: Porod, zásah hasičů, milostné trojúhelníky i nové lásky! Co se bude dít v Ulici na podzim?

A je to venku! NOVÉ POSTAVY v ORDINACI: Benoni, Poullain, Slováčková a další! Kdo a jak?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

vbo TN.cz