to je změna

Drogy se na ní podepsaly! Takhle teď vypadá hvězda dětských filmů

Amanda Bynes ve filmu
Zdroj: Profimedia
Amanda Bynes v dobách své slávy.
Téma:

Dřívější dětská hvězda Amanda Bynes se objevila v magazínu Paper a vypadá skvěle! Herečka, která se v minulé dekádě pravidelně objevovala v teenagerských komediích, propadla drogám. V žádném filmu se neobjevila již osm let. Nyní tvrdí, že je už čtyři roky čistá a chce se vrátit před kamery.

Bynes přitom nebyla vždy královnou večírků. “Nikdy mě moc nebavilo chodit tak často ven, to začalo, až když mi bylo asi 25 let,“ vzpomíná v rozhovoru pro časopis Paper. Jako teenager ani moc nepila, alkohol jí nechutnal. Zato s marihuanou začala již v šestnácti.

 


A to se jí stalo osudným, po marihuaně začala experimentovat s tvrdšími látkami, jako například s amfetaminy. Vše se zhoršilo po jejím posledním filmu Panna nebo orel z roku 2010. “Začala jsem si drog opravdu užívat a staly se mým temným, smutným světem. Byla jsem zavřená doma a jen jsem se sjížděla, koukala na televizi a tweetovala,“ přiblížila Bynes odvrácenou stranu svého dřívějšího života.

 


Nyní už je podle svých slov skoro čtyři roky čistá. Pomohl jí v tom i nový smysl života – móda. Nyní se na tuto oblast zaměřuje i při svých studiích na univerzitě v americkém Los Angeles. V lednu příštího roku by měla dokončit bakalářský stupeň. A ráda by se opět vrátila před kamery. “Chtěla bych se k filmu vrátit se stejným nadšením a nadějemi, jako když jsem byla dítětem,“ doufá dvaatřicetiletá Bynes v novou šanci.

rod TN.cz