Ruská síla

Čtyři Rusky zmlátily opilce, který napadl revizorku v tramvaji. VIDEO

Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
24.7. 2020 8:25
Téma:

Za vyučenou dostal v tramvaji opilý agresor, který napadl revizorku. Přítomné ženy se na něj okamžitě vrhly. Jedna ho dokonce mlátila přímo do hlavy. Záběry sklidily ohromný úspěch na sociálních sítích.

Kontrole jízdenek se tento týden nejspíš chtěl vyhnout alkoholem posilněný cestující tramvaje v ruském Novokuzněcku. Revizorku chtěl chytit pod krkem, ta jeho útok ale okamžitě opětovala.

 

Vyostřenou situaci natočil jeden z pasažérů. Rázná žena začala agresora bít do hlavy. V jednu chvíli se mu podařilo shodit ji na zem, okamžitě ale vstala a pokračovala v pacifikování nevhodně se chovajícího muže.

 

Vzápětí se k revizorce přidaly i tři další ženy, žádný z přihlížejících mužů však nezasáhl. Útočníkovi se nakonec podařilo z tramvaje uprchnout.

 

 

Na svobodě ale dlouho nezůstal, podle informací portálu city-n.ru ho po pár dnech vypátrala a zadržela policie. Strážci zákona v něm poznali 24letého zlodějíčka, který už za krádeže seděl ve vězení. Čeká ho vyšetření na psychiatrii, potom se rozhodne o trestu.

Související témata:
TN.cz