Nešťastná událost

Cyklistka se na pražském sídlišti srazila s autobusem, zemřela na místě

Sražení cyklisty na Táborsku - 2
Zdroj: Policie ČR
Ilustrační foto
Jan Pánik
Jan Pánik
Aktualizováno 28.9. 2019 17:46
Téma:

Nešťastná událost se stala v sobotu na pražském sídlišti Černý most. V ulici Broumarská se srazila padesátiletá cyklistka s autobusem. Záchranáři, kteří dorazili na místo, už bohužel nedokázali ženě pomoci. Šedesátiletý cyklista zemřel v pátek večer na Jablonecku, když sjel do řeky Jizery.

Nehoda v hlavním městě se stala krátce po sobotní 15. hodině. Přivolaní záchranáři už bohužel starší ženě nemohli pomoci. "Lékař na místě už pouze konstatoval smrt," potvrdil TN.cz mluvčí pražské záchranky Ondřej Franěk. 

 

"Další okolnosti tragické nehody nyní vyšetřují policisté," řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová. Kdo je viníkem nehody, tak zatím není jasné. 

 

Domů už se nevrátí ani šedesátiletý muž, který v pátek večer havaroval na svém kole na Jablonecku. Při jízdě po cyklostezce mezi Malou Skálou a Líšným měl totiž sjet do řeky Jizery, kde utonul.

 

 

Místem později projížděl jeho kamarád z hospody, který si všiml opuštěného kola na břehu řeky. "Následně uviděl bezvládného tělo v řece Jizeře a okamžitě volal na linku 155 a snažil se svému kamarádovi poskytnou první pomoc," informovala mluvčí liberecké policie Vladimíra Šrýtrová. Přivolaní lékaři už však cyklistu nedokázali zachránit.

TN.cz