dvě něhody

D5 se kvůli nehodám zastavila, kamion skončil na boku v řece!

Kvůli hned dvěma nehodám byla uzavřena dálnice D5, kde nejdříve narazil kamion do přenosného zařízení a skončil mimo komunikaci. Jen o necelé tři kilometry před nehodou se pak srazila čtyři auta.

Tísňová linka přijala hlášení o nehodě na dálnici D5 krátce před jednou hodinou odpoledne. Na místo okamžitě vyrazili záchranáři, policisté a hasiči.

 

"Aktuálně zasahujeme na berounské dálnici D5 26. km ve směru na Prahu. Jedná se o nehodu kamionu, který je na boku v řece Litavce," potvrdili středočeští hasiči na Twitteru.

 

Původně policie zveřejnila, že se nehoda obešla bez zranění, později ale sdělila, že je tomu naopak. Do řeky navíc unikly pohonné hmoty. Dálnice je průjezdná jedním jízdním pruhem.

 

GALERIE: Nehoda kamionu na D5

1
/
7
Zdroj: AKTU.cz
Nehoda kamionu na D5 - 4

 

Za nehodou okamžitě zhoustl provoz. Už ve čtvrt na dvě pak přišlo další hlášení o nehodě. Tentokrát jednotky Integrovaného záchranného systému vyjely na 28. kilometr dálnice D5 ve stejném směru.

 

 

Nehoda, při které se srazily dvě dodávky a dvě osobní auta, se naštěstí obešla bez zranění. Hromadná nehoda ale blokovala provoz, řidiči tak museli počítat s kolonou.
 

klma TN.cz