Patrasová vs. Slováček

Dáda a Felix se do sebe pustili kvůli pití! Padla drsná obvinění

Felix Slováček a Dáda Patrasová
Zdroj: AKTU.cz, Profimedia.cz
Felix Slováček a Dáda Patrasová

Herečka Dáda Patrasová a její manžel, hudebník Felix Slováček, se vzájemně obviňují z alkoholismu. Způsobila to nehoda Patrasové na Vinohradech, při které údajně byla opilá. Oba partneři teď tvrdí, že problémy s pitím má ten druhý.

Že Dáda Patrasová nadýchala, potvrdil jako první její manžel Felix Slováček. "O té nehodě vím. Dáda nadýchala," řekl Slováček pro web Extra.cz. Podle policistů ukázal přístroj hodnotu 2,5 promile alkoholu v dechu.

 

Podle Slováčka má jeho manželka, s níž nyní nežije, problémy s alkoholem. "Všichni dobře vědí, jaká ta Dáda je a jak žije. Co na to můžu říct?" prozradil Slováček TV Nova. A nejde jen o krátkodobou záležitost.

 

"To už dlouhodobě," odpověděl Slováček na otázku, jestli má Patrasová problémy s alkoholem. Niť suchou ale na známém hudebníkovi nenechala ani Patrasová.

 

"Pan Slováček mimochodem popíjí každý den!" řekla Dáda Patrasová reportérovi TV Nova, který se jí ptal na vyjádření jejího manžela o údajných problémech s pitím. Jestli ale Slováček řídí pod vlivem, Patrasová říct nechtěla. "Ne, to neřeknu," dodala.

 

 

Herečka odmítá, že by za volant sedla opilá. "Den předtím jsme slavili u dcery Štědrý den, to byl zbytkový alkohol," brání se Patrasová.

 

Máslo na hlavě měl i muž, se kterým se na Vinohradech srazila. Podle policistů sice nenadýchal, byl na něj ale Interpolem vydaný mezinárodní zatykač. Zřejmě proto se snažil z místa nehody utéct. Policisté jej ale vypátrali.

 

 

Patrasová měla na místě přijít o řidičský průkaz, hrozí jí i pobyt za mřížemi. Prozatím nebude vystupovat v muzikálu Sněhová královna. Právě na představení herečka mířila. Produkční společnost se ale rozhodla ve zbylých představeních využít jiné herečky.

 

Více o nehodě Dády Patrasové:

vbo TN.cz