Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

vánoční nehoda

Dáda Patrasová šla konečně s pravdou ven: Pila jsem, a hodně!

Dáda Patrasová promluvila po nehodě
Zdroj: AKTU.cz
Dáda Patrasová přiznala, že před nehodou pila

Bezmála měsíc Dáda Patrasová odmítala, že by při nehodě, která se jí stala na druhý svátek vánoční, seděla za volantem opilá. Teď se ale rozhodla jít s pravdou ven. Přiznala, že pila, a ne zrovna málo.

Dáda Patrasová se o Vánocích dostala do hledáčku médií, ne ale zrovna tak, jak by asi chtěla. Měla autonehodu, po které opakovaně nadýchala 2,5 promile. Tvrdila ale, že před jízdou nic nepila a že jde jen o zbytkový alkohol.

 

"Já jsem žádný alkohol nepila," sdělila televizi Nova Patrasová. "Den předtím jsme pili u dcery víno a to je celý. Vůbec nevím, o co vám jde. Prostě ne. Nepila jsem. Nic," dodala podrážděně.

 

GALERIE: Dáda Patrasová po nehodě

1
/
3
Zdroj: AKTU.cz
Dáda Patrasová po nehodě - 1

 

Jenže teď úplně otočila a pro deník Sedmička přiznala, že si alkohol dala. "Ano, pila jsem. A přiznávám, že jsem pila hodně," popsala s tím, že se po Štědrém dni cítila osamělá a jedinou společnost jí dělal právě alkohol.

 

"Byla to jedna z největších pitomostí, které jsem v životě udělala. Nevím, jak mě mohlo napadnout řídit po flámu," dodala. Při nehodě se naštěstí nikomu nic nestalo a odnesly to jen plechy.

 

 

Nehoda se stala 26. prosince odpoledne na pražských Vinohradech. V zatáčce se Patrasová srazila s protijedoucím autem. To měl podle herečky řídit mezinárodně hledaný Ukrajinec bez povolení k pobytu, který z místa nehody ujel. Policii zavolala sama Patrasová.

 

Podívejte se na reportáž o nehodě Dády Patrasové:

mom TN.cz