foto + video nehoda patrasové

Dáda po nehodě zveřejnila fotku, vyjádřila se i její dcera Anička

Dáda Patrasová a Anna Slováčková
Zdroj: AKTU.cz
Dáda Patrasová a Anna Slováčková

Dáda Patrasová po včerejší nehodě přidala na sociální sítě novou fotografii. Také její dcera dala vyjádření na Instagram a není to hezké čtení.

Zpráva o nehodě Dády Patrasové proletěla včera všemi médii. Hvězda bourala na pražských Vinohradech a svou roli měl sehrát i alkohol.

 

GALERIE: Dáda Patrasová po nehodě

1
/
3
Zdroj: AKTU.cz
Dáda Patrasová po nehodě - 1

 

Mluvčí policie Tomáš Hulan uvedl, že na místě řidička ročník 1956 nadýchala 2,5 promile. Dáda Patrasová je ročník 1956 a alkohol potvrdil i její manžel. "O nehodě vím, Dáda nadýchala," řekl eXtra.cz Felix Slováček.

 

 

Dáda alkohol pro TV Nova popřela. "Já jsem žádný alkohol nepila," řekla Patrasová. Celé její vyjádření si můžete poslechnout zde.

 

Patrasová prý den před tím pila u své dcery Aničky. A ta se k případu už vyjádřila."Vypínám do konce roku sociální sítě, nemám na to žaludek," napsala Anna na Instagram.

 

 

A kdo čekal nějaké obsáhlejší vyjádření od samotné Dády, tak má zatím smůlu. Herečka pouze pozdě v noci na Instragram umístila fotku se svým italským přítelem Vitem, ke které v komentářích napsala: "Mám tu fotku ráda." Lidé ji ale vyzývají k vyjádření k nehodě a omluvě...

 

 

View this post on Instagram

A post shared by Dda Patrasov (@dadapatrasova_oficialni) on

 

Podívejte se na video, jak Dáda odcházela z policejní stanice:

TN.cz