Vánoční video

"Dali jste mi loňskou hru?" reakce chlapce na dárek vás dostane

Velké zklamání si pod vánočním stromečkem prožil malý chlapec ze Spojených států. Pod stromečkem sice našel vysněnou wrestlingovou hru, když ale zjistil, že je to loňská verze hry, vytočilo ho to k nepříčetnosti. Video, které natočila jeho starší sestra, obletělo svět. Kluk díky němu dostane správnou verzi.

Na rozdíl od svých amerických kamarádů se mladík dočkal dárků už ve čtvrtek večer. Jeho rodina totiž dodržuje mexické tradice a dárky rozbaluje už na Štědrý večer. Radost z dřívějších dárků mu ale dlouho nevydržela.

 

Anketa

Co říkáte na chlapcovu reakci na dárek

Hlasovalo 1557 lidí.

 

Přál si totiž wrestlingovou hru WWE. Tu skutečně dostal, jenže loňskou verzi. Přitom od října je na pultech už verze 2K16. "Vy jste mi dali 2K15 místo 2K16?! Co to sakra?!" rozzuřil se chlapec a do krabice se hrou začal mlátit. Neuklidnila jej ani matčina slova, že nejnovější verze už je vyprodaná.

 

Svou hysterickou scénou si ale k vysněné hře pomohl. Jeho sestra Mayra už na Twitteru uvedla, že hned, jak se otevřou obchody, dojde rodina nepovedený dárek vyměnit. Desetivteřinový klip ale rozdělil sociální sítě. Zatímco jiní neskrývají pobavení, jiný píšou, že si chlapec žádné dárky nezaslouží

 

 

Do hry se vložilo také studio 2K Sports, vydavatel hry. "Začněte nás tady sledovat, abychom vám mohli poslat soukromou zprávu. Myslím, že bychom vám s tím mohli trochu pomoci :)," vzkázalo studio autorce videa.
 

vbo TN.cz