Zdravotní komplikace

Dalibor Janda leží v nemocnici! Zpěvák je ve vážném stavu

Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Aktualizováno 20:27
19.1. 2021 15:15
Téma:

Dalibor Janda leží s vážnými zdravotními problémy na jednotce intenzivní péče v pražské vinohradské nemocnici. Podle informací TV Nova se mu přitížilo už během víkendu. Zdravotní komplikace 67letého zpěváka hitů jako Hurikán nebo Tisíckrát krásnější nesouvisejí s koronavirem.

Dalibora Jandu museli hospitalizovat v pražské Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, je ve vážném stavu.

 

"Taťka je momentálně hospitalizován v jedné z pražských nemocnic. Děkujeme moc všem fanouškům za podporu. Před chvílí jsem s ním komunikovala," řekla TN.cz dcera Jiřina Jandová, která doufá, že všechno dobře dopadne a tatínek se v pořádku vrátí z nemocnice domů.

 

Rodina zatím tají, co přesně se legendárnímu zpěvákovi, který je podepsán pod hity jako Hurikán, Žít jako kaskadér nebo Tisíckrát krásnější, stalo. "Těšíme se, až budeme opět doma všichni pohromadě," dodala Jandová.

 

 

Janda se naposledy objevil na veřejnosti loni v září, kdy křtil knihu v jednom z pražských knihkupectví. Podle informací TV Nova se mu přitížilo už během víkendu. Zdravotní komplikace, kvůli nimž skončil v nemocnici, ale nesouvisejí s koronavirem.

 

Ještě před několika dny byl Janda v pořádku a zdravil fanoušky v novoročním poselství. "Přeji vám trpělivost, zdraví, štěstí, pohodu a pokoru, protože to budeme potřebovat celý rok," řekl zpěvák ve videu, na kterém působil energickým dojmem. Teď je ale všechno jinak.

 

Podívejte se na otevřenou životní zpověď Dalibora Jandy ze Života ve hvězdách:

TN.cz