jeden zraněný

Dálnici D7 zablokovala hromadná nehoda! Hasiči vyprošťovali člověka

Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 29.11. 2019 13:41
Téma:

Provoz na dálnici D7 se v pátek ráno zcela zastavil kvůli nehodě osobního auta, dodávky a nákladního auta. Vozidla se srazila na 6. kilometru ve směru na Prahu. Jedna osoba zůstala zaklíněná v autě, hasiči ji vyprostili a předali záchranářům. Po deváté hodině již byla dálnice průjezdná.

Hasiči, záchranáři a policisté vyjeli k nehodě na dálnici D7 několik minut před sedmou hodinou. Při srážce osobního auta, dodávky a kamionu byl zraněn jeden člověk, který zůstal zaklíněný ve voze.

 

"Hasiči museli jednu osobu z vozu vyprostit a následně ji předali do péče zdravotnické záchranné službě," uvedli středočeští hasiči na sociálních sítích.

 

 

Dálnice byla na úrovni Makotřas ve směru na Prahu zcela uzavřena. Za nehodou se podle infomačního portálu Ředitelství silnic a dálnic tvoří ihned začala tvořit dlouhá kolona.

 

Nehoda ovlivňovala i měststkou hromadnou dopravu v Praze a okolí. "Na dálnici D7 u Makotřas směrem na Prahu došlo k dopravní nehodě a následnému uzavření dálnice. Všechny spoje linek 300, 324, 330 a 399 zpožděny," informovala Pražská integrovaná doprava na twitteru.

 

Po deváté hodině se podařilo odklidit následky nehody, dálnice byla plně průjezdná.

 

GALERIE: Nehoda na D7

1
/
4
Zdroj: HZS Středočeského kraje
Nehoda na dálnici D7

TN.cz