Tvořily se kolony

Dálnici D8 na Ústí na několik hodin zablokovala nehoda kamionu

Téma:

Krátce před 6. hodinou havarovalo na 1. kilometru dálnice D8 nákladní auto. Kamion podle prvotních informací narazil do svodidel. K nehodě došlo v místech, kde je dálnice opravovaná. Směr na Ústí nad Labem byl zcela uzavřený. Omezený byl provoz také na D7 u Prahy.

Vážné dopravní komplikace způsobila ve čtvrtek ráno nehoda kamionu na dálnici D8. Zhruba čtvrt hodiny před šestou hodinou ranní narazil na 1. kilometru kamion do svodidel. Nehoda se obešla bez zranění, celý směr na Ústí nad Labem ale musel být uzavřený.

 

K nehodě došlo mezi čerpací stanicí a sjezdem na Zdiby v místě, kde je kvůli rekonstrukci dálnice zúžená. Před místem nehody na výjezdu z Prahy se tvoří dlouhé kolony. Ředitelství silnic a dálnic očekávalo, že provoz bude v místě nehody omezen až do 10. hodiny. Havarovaný kamion bylo třeba vyprostit.

 

Zhruba kolem čtvrt na devět se podařilo zprůjezdnit alespoň jeden pruh.

 

 

Nehoda zkomplikovala provoz také na příjezdu do Prahy po dálnici D7. Na 2. kilometru se podle stránek Ředitelství silnic a dálnic Dopravniinfo.cz srazil autobus s chodcem. Na místě zasahovali záchranáři.

 

K nehodě došlo okolo 5. hodiny ráno. Místo nehody bylo průjezdné levým jízdním pruhem. Před omezením se vytvořila kolona dlouhá zhruva 2,5 km. Následky nehody se podařilo odstranit krátce před půl osmou ráno.
 

vbo TN.cz