řidiči, pozor!

Dálnici D1 zablokovaly dvě nehody kamionů! Tvoří se dlouhé kolony

Téma:

Dvě dopravní nehody ve čtvrtek ráno zablokovaly dálnici D1 nedaleko Brna. Jedna se stala na 162. kilometru, druhý vůz komplikuje provoz na 169. kilometru. Policie dopravu odklání.

První nehoda se stala v noci na čtvrtek u Velké Bíteše. Kamion ve směru na Prahu narazil do betonových svodidel, nákladní automobil jedoucí za ním nestihl zabrzdit a napálil do kamionu zezadu.

 

"Zároveň byla svodidla posunuta do směru na Brno, narazil do nich ještě řidič vozidla jedoucí po dálnici ve směru na Brno,“ sdělila policejní mluvčí Jana Kroutilová. Policie dopravu odklání přes Velkou Bíteš, před sjezdem se ale tvoří dlouhé kolony.

 

 

To v druhém případě je příčina celkem jasná. "Řidič zřejmě usnul a sjel mimo dálnici," informoval policejní mluvčí Bohumil Malášek.

 

Kamion se převrátil na bok, jeho vyprošťování potrvá zřejmě několik hodin. Průjezdný je jen jeden pruh ve směru na Prahu. Policisté dopravu odklánějí přes sjezd na 178. kilometru u Ostrovačice. Jak dlouho potrvá, než bude dálnice opět zcela průjezdná, není jasné. 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
lud TN.cz