Dopravní komplikace

Dálnici D10 ucpala hromadná nehoda, problémy byly i v opačném směru

Hromadná nehoda na dálnici D10 - 5
Zdroj: AKTU.cz
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 28. 6. 2020
Téma:

Dálnici D10 ve směru na Prahu před nedělní 15. hodinou úplně ucpala hromadná nehoda čtyř osobních aut. Za srážkou se okamžitě vytvořila dlouhá kolona. Policisté odkláněli dopravu. Omezený byl i provoz opačným směrem.

Nakonec se podařilo následky karambolu zlikvidovat a místo znovu plně zprůjezdnit asi po hodině čtvrt, tedy ve čtyři hodiny odpoledne.

 

"Dálnice D10 ve směru na Prahu je zcela uzavřena z důvodu hromadné dopravní nehody čtyř osobních vozidel, která se střetla na 62. kilometru. Doprava se odklání na Exitu 67," napsali policisté před 16. hodinou na twitteru.

 

 

Policejní mluvčí Monika Schindlová na doplňující dotaz TN.cz dodala, že musel být uzavřený i jeden jízdní pruh směrem na Liberec. "Zatím bohužel není jasné, jak dloho omezení na místě vydrží," řekla těsně před 16. hodinou Schindlová s tím, že hromadná nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

 

V koloně uvízl i David Gaydečka. Podle jím uveřejněné fotografie se auta navíc srazila v zúženém úseku a on se tak obává, že "to může trvat hodiny, než je odtáhnou."

 

TN.cz