Nemoc si nevybírá

Další nákaza v Trumpově rodině. Covid-19 prodělal i jeho syn Barron!

Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 15. 10. 2020
Téma:

Že prezident Spojených států Donald Trump i jeho žena Melania nedávno chytili Covid-19, řešil celý svět. Nyní ovšem první dáma prozradila, že s nemocí bojoval i další člen jejich domácnosti - čtrnáctiletý syn Trumpových Barron.

Melania Trumpová nyní uvedla, že i když se Barron nakazil, nemoc už překonal a testy má negativní. Moment, kdy zjistila, že její syn má Covid-19, popsala jako naplnění svých obav. "Naštěstí je ale silný teenager a neprojevily se u něj žádné symptomy," těší americkou první dámu.

 

O nemoci syna promluvil na mítinku v Des Moines ve státě Iowa také přímo Donald Trump, který příští měsíc mandát obhajuje ve volbách. "Podle mě ani nevěděl, že to chytil, protože imunitní systém mladých lidí je silný a dokáže se s tím poprat," cituje Trumpova slova britská BBC.

 

 

Prezident Trump také použil rychlé zotavení Barrona jako argument pro to, aby se co nejdřív znovu otevřely školy. S tím nicméně zásadně nesouhlasí učitelské odbory, které se obávají, že žáci nákazu roznesou právě mezi pedagogy.

 

Covid-19 nedávno prodělal i přímo Donald Trump, dokonce strávil několik dní v nemocnici. Nyní už se každopádně vrátil zpátky do práce a naplno se věnuje předvolební kampani.

TN.cz