Střední Čechy

Další neštěstí na přejezdu! Osobní vlak v Černošicích zabil člověka

Vlak - Ilustrační foto
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto
Téma:

Tragické zprávy z železničních přejezdů v Česku zřejmě hned tak neskončí. Osobák ve čtvrtek ráno srazil člověka u zastávky v Černošicích u Prahy. Ten na místě zemřel. Přejezd je přitom v místě zabezpečen výstražnými světly i závorami.

Neštěstí se stalo krátce před 5. hodinou ranní na železničním přejezdu v blízkosti zastávky v Černošicích, konkrétně v Kazínské ulici. "Podle informací, které mám k dispozici, byla osoba usmrcena," potvrdil mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.

 

Na trati mezi Radotínem a Dobřichovicemi tak musely vlaky jezdit pouze po jedné koleji. Některé rychlíky skončily podle informací Českých drah v Berouně. 

 

 

"Všechny spoje linky S7 jedoucí v trase Praha hl.n. – Řevnice jsou v provozu pouze v úseku Praha hl.n. - Praha-Radotín. Vlaky linky S7 jedoucí v celém úseku Beroun – Praha hl.n. – Český Brod jedou bez omezení, ale je nutno počítat se zpožděním," informoval ráno web Pražské integrované dopravy (PID).

 

 

Po sedmé hodině byl již provoz opět obnoven. "Nějakou dobu však ještě potrvá, než se provoz zcela stabilizuje," upozorňuje PID.

pan TN.cz