Slovensko

Další podezřelá smrt v Bratislavě! Souvislost s Violou není, tvrdí policie

Roman Dolejský
Roman Dolejský
Aktualizováno 17:27
21.11. 2019 17:12
Téma:

Další mladou mrtvou ženu našla policie v Bratislavě. Podle slovenské policie není mezi tímto případem a brutální vraždou učitelky Violy minulý týden žádná souvislost.

V Bratislavě se objevilo další tělo mladé ženy ve stejné oblasti, kde záchranáři našli umírající Violu. Podle policie se jedná o 28letou Bratislavanku, jejíž totožnost už znají. Informaci přinesl portál tvnoviny.sk.


"Mohu jednoznačně potvrdit, že není žádná souvislost mezi tímto případem a případem, který byl dokumentovaný v té stejné lokalitě 11. listopadu," ubezpečil ředitel krajského policejního velení Adrian Pavlík. Lékař totiž už na místě vyloučil cizí zavinění.

 

Další podrobnosti nechtěla policie komentovat. Uvedla jen, že si případ vzali na starost zkušení kriminalisté s dlouhou praxí. V případě Violy už mají za sebou několik výslechů a prohlídek.


V pondělí 11. listopadu dostala policie hlášku o náleze podchlazené ženy na Přístavní ulici v Bratislavě. Ta měla celé tělo poseté ranami, záchranářům se nepodařilo ji zachránit. Její totožnost vyšla později najevo, jedná se o 34letou učitelku Violu. Více si přečtěte zde.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz