Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

princezna evženie

Další přírůstek v královské rodině? Britové už uzavírají sázky

Oficiální fotografie ze svatby princezny Evženie
Zdroj: Profimedia

Princezna Evženie a její manžel Jack Brooksbank prý čekají prvního potomka. Podle Britů radostnou novinu oznámí, co nevidět. V jejich přesvědčení je utvrdil příspěvek, který Evženie zveřejnila na svém instagramu a kde uvedla, že rok 2019 bude vzrušující.

V loňském roce všichni sledovali nejen svatbu prince Harryho a Meghan Markle, ale také princezny Evženie a Jacka Brooksbanka, kteří se vzali 12. října v kapli sv. Jiří. Od té doby se pár snaží přísně střežit své soukromí a moc se neukazuje na veřejnosti.

 

Princezna však často zveřejňuje na svém instagramu různé příspěvky z jejího života. Například 22. ledna vzpomínala na výročí svého zasnoubení. "Přesně tento den před rokem – Jack a já jsme oznámili naše zasnoubení. Jaký rok to byl od té doby a jak vzrušující bude rok 2019," napsala Evženie.

 

 

A právě tato zpráva má dokazovat, že pár čeká svého prvního potomka, informoval deník Express. "Teď už musí být jen oznámení o těhotenství," napsal jeden z fanoušků. "Doufám, že ten vzrušující rok 2019 znamená, že je dítě na cestě," přidal se další.

 

Podle toho, kdy ostatní členové královské rodiny oznámili příchod dítěte, lze očekávat, že bude Evženie postupovat podobně. Meghan byla ve třetím měsíci těhotenství, když zveřejnili s princem Harrym radostnou novinu. Královna Alžběta II. také zveřejnila informaci ve třetím měsíci.

 

 

Výjimkou byla vévodkyně z Cambridge, která na své první dítě s princem Williamem čekala až 18 měsíců. Od svatby Evženie a jejího manžela uběhlo už pět měsíců, takže by podle Britů měla novinu oznámit, co nejdříve.

 

GALERIE: Svatba princezny Evženie

1
/
11
Zdroj: Profimedia
Svatba princezny Evženie

 

Připomeňte si reportáž o svatbě princezny Evženie a Jacka Brooksbanka:

 

 

reg TN.cz