Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.6. 2018 15:39
Co se to děje?

Další sebevražda v showbyznysu! Slavného kuchaře našli mrtvého

Kuchař Anthony Bourdain
Zdroj: Profimedia
Bourdaina našli mrtvého v hotelovém pokoji

Další slavná osobnost spáchala sebevraždu! V hotelovém pokoji nalezli mrtvého kuchaře a moderátora Anthonyho Bourdaina. O jeho smrti informovala televizní stanice CNN, na které se Bourdainův pořad vysílal.

"S obrovským zármutkem potvrzujeme smrt našeho přítele a kolegy Anthonyho Bourdaina," uvedla v pátek stanice v oficiálním prohlášení. Zároveň uvedla, že Bourdain s největší pravděpodobností spáchal sebevraždu. Byl zrovna ve Francii, kde připravoval nejnovější díl své show.

 

"Jeho láska k dobrodružství, novým přátelům, skvělému jídlu a pití a jeho nezapomenutelné příběhy z něj dělaly unikátního vypravěče. Jeho talent nás nikdy nepřestal udivoval a velmi nám chybí. Naše myšlenky a modlitby míří k jeho dceři a rodině," doplnila CNN.

 

Bourdainovi bylo 61 let. Byl americký kuchař, spisovatel a televizní moderátor. Vystudoval kulinářský institut, jako šéfkuchař působil i v luxusní restauraci Brasserie Les Halles. Napsal mnoho kuchařek a na přelomu tisíciletí začal točit první televizní show.

 

 

V pořadech většinou kombinoval cestu za dobrodružstvím a jídlem. V roce 2013 přešel do CNN, kde provázel show nazvanou Parts Unknown. Objevoval v ní méně známá místa po celém světě a zkoumal tamní kulturu a kuchyni.

 

Za posledních několik dní jde už o třetí sebevraždu populární osobnosti, o níž média informovala. V úterý obletěla svět zpráva o oběšení slavné návrhářky Kate Spade. Ve středu večer našli mrtvou sestru nizozemské královny Maximy Inés Zorreguietové.

epa TN.cz
Reklama