nové důkazy

Další skandál, slavný režisér čelí obvinění z obtěžování chlapců

Téma:

Hollywoodem otřásá další skandál v souvislosti se sexuálním obtěžováním. Týká se režiséra filmového trháku Bohemian Rhapsody Bryana Singra. Ten byl z natáčení vyhozen kvůli zanedbávání povinností. Teď se objevily důkazy o tom, že na přelomu tisíciletí obtěžoval nezletilé chlapce.

X-men, Obvyklí podezřelí nebo Bohemian Rhapsody. To jsou jedny z největších trháků, které vznikaly pod taktovkou Bryana Singera. Slavný režisér čelí obviněním ze sexuálního zneužívání.

 

Podobné zprávy o něm kolují už roky. Portál Atlantic ale čtyři údajné oběti vypátral a zveřejnil jejich příběhy. Režisér je měl ještě jako nezletilé mladíky obtěžovat na přelomu tisíciletí. Singer se proti zprávám ohradil.

 

"Opět jsem nucen zopakovat, že se tato kauza zakládá na lživých žalobách, které podaly osoby ochotné lhát pro peníze a pozornost. Není žádným překvapením, že tento homofobní článek vyšel s cílem vytěžit z úspěchu filmu zrovna v době, kdy je Bohemian Rhapsody oceňovaným hitem," reagoval Bryan Singer.

 

 

Hvězda filmu Bohemian Rhapsody a žhavý adept na Oscara Rami Malek prý o obviněních proti Singerovi před natáčením nevěděl. "Byl jsem u filmu dřív, než se přidal Bryan. Měl jsem plnou hlavu příprav už rok dopředu a vlastně jsem se od nich neodtrhl," reagoval Malek.

 

Úřady v Los Angeles se v roce 1997 zabývaly žalobami proti Singerovi a producentům filmu Nadaný žák, kteří měli nutit nezletilé chlapce, aby se před kamerami svlékli ve sprše. Žaloby byly zamítnuty pro nedostatek důkazů. 53letý režisér se netají tím, že je bisexuál. Má jednoho syna se svou současnou partnerkou Michelle Clunie.
 

Ema Klementová/klma tn.cz / TV Nova