únik nafty

Další smrt na silnicích Novojičínska! Tři lidé se zranili při srážce na Zlínsku

Nehoda - 1
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje
Na Novojičínsku se srazily náklaďák s osobním autem
Roman Dolejský
Roman Dolejský
Aktualizováno 21:37
19.11. 2019 21:33

Jeden člověk zahynul při dopravní nehodě na Novojičínsku, dalšího musel do nemocnice transportovat vrtulník. Tři lidé se zranili při jiné autonehodě na Zlínsku.

Tragická nehoda osobního auta a náklaďáku se stala krátce po úterní půl sedmé ráno u Stachovic. Když přijeli hasiči na místo, zjistili, že zaklíněnému muži v osobním autě už nepomohou.

 

"Přítomný lékař konstatoval smrt. Druhá osoba z vozidla byla při příjezdu jednotek na místo události již mimo havarované vozidlo a převzala si ji do péče posádka zdravotnické záchranné služby," uvedl mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Popp.

 

 

Z kamionu po nehodě vytékala nafta. Než se únik podařilo zastavit, část se vsákla do půdy. Kvůli přečerpání musel přijet speciální chemický vůz z Nového Jičína. Za poslední dva dny je to druhá smrtelná nehoda na Novojičínsku, více o té první si přečtěte zde.

 

Srážka dvou aut na Zlínsku:

 

Bouralo se i ve Zlínském kraji. Asi v půl jedné odpoledne se srazily dva osobáky u Zádveřic na Zlínsku. "Při střetu došlo ke zranění tří osob, z nichž jednu spolujezdkyni museli hasiči z vozu vyprostit pomocí páteřové desky," uvedli zlínští hasiči na facebooku.

 

GALERIE: Nehoda na Novojičínsku

1
/
3
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje
Nehoda - 3

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz