Spekulace o těhotenství

Další těhotenství? Kate a William se prý těší na čtvrtého potomka

Vévodkyně Kate
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Kate by mohla být počtvrté těhotná
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
5.4. 2021 7:37
Téma:

Královská rodina by mohla zanedlouho přivítat dalšího následníka trůnu. Podle zdrojů z paláce by měla být vévodkyně Kate počtvrté těhotná. Nasvědčuje tomu prý volnější oblečení, které manželka prince Williama v poslední době nosí. Není tajemství, že si pár přeje ještě jednu dceru.

Mnoho důvodů k oslavám v Buckinghamském paláci v poslední době neměli. Kromě zdravotních problémů prince Philipa královskou rodinu zaměstnal i útočný rozhovor Harryho a Meghan. Teď se ale začalo blýskat na lepší časy. Na cestě by mohl být další následník trůnu.

 

O čtvrtém potomkovi vévodkyně Kate a prince Williama se mluvilo už nesčetněkrát a spekulace se dosud nikdy nepotvrdily, tentokrát na něj ale ukazuje hned několik indicií. Jak upozornil portál New Idea, Kate se v poslední době na veřejnosti ukazuje ve volnějším oblečení než obvykle.

 

Třeba před týdnem si na návštěvu Westminsterského opatství vzala velký kabát s krajkou a širokým lemem, pod který by se dalo rostoucí těhotenské bříško dokonale schovat.

 

 

Spekulace ale nerozproudil pouze jiný styl oblékání. Podle experta na královskou rodinu Phila Dampiera půjde Kate ve šlépějích královny Alžběty II. a své dobré kamarádky korunní princezny Marie Dánské, které mají obě čtyři děti. "Kate si přeje ještě druhou holčičku," věří Dampier.

 

Nejvyšší čas na čtvrtého potomka

 

"Příští rok oslaví už 40. narozeniny, takže jsem si jistý, že pokud opravdu bude mít čtvrté dítě, tak to určitě bude brzy," doplnil.

 

A není jediný z královských odborníků, kdo si to myslí. Další těhotenství vévodkyně Kate nevylučuje ani spisovatelka Penny Junorová. "Kate je skvělá maminka a miluje rodinný život. Má ráda svoje vlastní sourozence a jsem přesvědčená, že si přeje, aby na tom její děti byly stejně. Aby měly co nejvíc spojenců," prohlásila.

 

Kate s Williamem už vychovávají sedmiletého prince George, pětiletou princeznu Charlotte a dvouletého prince Louise.

 

Jak zvládá vévodkyně Kate domácí výuku během lockdownu? Podívejte se, co na sebe prozradila:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz