fatální selhání

Další útok ve škole! Žena napadla vychovatelku před dětmi

Téma:

Reportérům televize Nova se podařilo odhalit další případ, kdy psychicky nemocná žena pronikla do základní školy mezi děti. Podle svědků se dokonce pokusila napadnout vychovatelku v družině! Incident se odehrál na základní škole v Písku.

Podle dostupných informací se to událo již podruhé. Prvně vloni a pak včera. Žena se do školy dostala v chumlu dětí, které do ní zrovna vcházely. Pak vešla do družiny a vychovatelce hrozila útokem. Desítky malých dětí, které v družině zrovna byly, si vyslechly proud nadávek. Žena dokonce zaťala pěst, jakoby chtěla zaútočit. Vychovatelka zavolala kolegyně a ty ženu vyvedly. Vše ohlásila vedení školy.

  

Jenže stejně jako před rokem i teď případ zůstal za zdmi základky. Prý vychovatelky vyhodnotily situaci tak, že žena není nebezpečná. Policie se o konfliktu dozvěděla až od nás. „Jsme v úzkém kontaktu s vedením školy. Prošetřujeme celou událost, co se vlastně stalo,“ sdělila policejní mluvčí Kamila Ingrišová. I když má škola jedno z nejlepších zabezpečení ve městě, žena zřejmě zjistila, jak ho obejít.

 

 

Podle informací televize Nova trpí žena psychickou poruchou. Nikdo ale neví jakou, ani to, zda užívá léky. Zřejmě duševně nemocná žena podle policie nevyhledává jen základní školy ale i další instituce a stěžuje si prakticky na všechno. Její chování policii ale prozatím nikdo neohlásil. Údajně se tato osoba má pohybovat i jinde po Písku

 

Podle místních prý není agresivní, jenže nikdo neví, co se honí nemocné ženě hlavou a nechtějí si ani domyslet co by se stalo, kdyby na prvňáky ve škole skutečně zaútočila.

 

 

Incident připomíná tragédii, která se odehrála ve Žďáru nad Sázavou. Tam psychicky nemocná žena zaútočila na studenty. Jeden z nich její běsnění nepřežil.

 

Související témata:
Jiří Bydžovský, klma TN.cz