Nález na Rudé planetě

Další záhada: Žijí na Marsu obří hlodavci? Podle fotky NASA ano!

Myš na Marsu
Zdroj: Profimedia
Na Marsu žijí obrovské myši, tvrdí vesmírný nadšenec
Téma:

Na Marsu žijí myši! Sonda Curiosity pořídila snímek, na kterém je podle vesmírných nadšenců jasně vidět obrovský hlodavec. Na myš z Marsu upozornil 45letý Joe White na síti YouTube.

Důkazů, že je na Marsu život, neustále přibývá. S tím nejnovějším přišel vesmírný nadšenec a novinář Joe White z anglického Bristolu. V jednom z videí na síti Youtube tvrdí, že sonda Curiosity na Marsu vyfotila obrovskou myš.

 

"Hned na první pohled to vypadá jako hodně velký hlodavec. Sedí na okraji kráteru Gale," ukazuje White. "Může to být jen optický klam, ale má viditelné velké uši, nos i oči. Podobá se obrovské myši nebo pískomilovi," pokračuje. Podle 45letého nadšence bude mít hlodavec asi 60 až 90 centimetrů.

 

Snímek pořídila sonda Curiosity, která na Marsu přistála v srpnu roku 2012, zhruba před měsícem. Kromě myši prý sonda vyfotila už dron, pyramidy, semafor, Stonehenge nebo různé záhadné bytosti.

 

 

Joe White vede na Youtube kanál nazvaný ArtAlienTV, na kterém často spekuluje o jiných civilizacích a vesmírných objevech. Spolu s dalšími nadšenci tvrdí, že NASA popírá existenci dalšího života ve vesmíru schválně.

 

TN.cz