Charitativní projekt

Dámy, to je pastva pro oči! Sexy hasiči pózují se zvířátky

Australští hasiči nafotili kalendář se zvířátky
Zdroj: australianfirefighters.com
Australští hasiči nafotili kalendář se zvířátky
Téma:

Krásní australští hasiči nafotili pro rok 2019 kalendář plný sexy fotek. Mladí požárníci na něm pózují s domácími mazlíčky. Výtěžek z prodeje půjde jako každý rok na charitativní účely.

Pohled, který musí dostat naprosto každou příslušnici něžného pohlaví! Povolání hasiče už je pro ženy přitažlivé samo o sobě, ale australští požárníci se kromě charismatu a vysportovaného těla mohou chlubit ještě dobrými skutky!

 

Od roku 1993 pomáhají charitám jako je Nadace dětských nemocnic a další, pro které každoročně nafotí kalendář plný nápaditých fotek.

 

GALERIE: Dámy, to je pastva pro oči! Sexy hasiči pózují se zvířátky

1
/
12
Zdroj: australianfirefighterscalendar.com
Dámy, to je pastva pro oči! Sexy hasiči pózují se zvířátky

 

Krásní muži odhaleni do půli těla zde pózují s mazlíčky a se zvířaty. Po 17 dnech příprav, fotografování a následné fotoeditace, jsou snímky konečně sestaveny tak, aby daly dohromady ikonický kalendář a potěšily tak fanynky po celém světě.

 

 

V minulých letech měly obrovský úspěch především ty fotky, na kterých pózovali hasiči s kočkami a koťaty. Milovnice koček si dokonce vyžádaly se sexy australskými požárníky samostatný kalendář.

 

Pro tento rok bude výtěžek z hasičského zvířecího kalendáře věnován australské Zoo Wildlife Hospital. Zájemkyně si mohou kalendář koupit za 12.29 Euro na stránce australianfirefighterscalendar.com. Za poštovné zaplatíte necelá čtyři eura.

mj TN.cz