tvář po třiceti operacích

Dana (28) sundala masku po dvou letech, budete v šoku! Foto uvnitř

Podpálená Dana chce ukázat tvář
Zdroj: facebook.com
Téma:

Danu polila hořlavinou a zapálila žárlivá Natálie. Mladá žena utrpěla strašlivé popáleniny a od té doby musela nosit speciální masku. Nyní ji poprvé po dvou letech a třiceti operacích odhalila.

Na Danu Vulinovou z australského Perthu chrstla hořlavinu a zapálila ji Natalie Dmitrovska před dvěma a půl lety kvůli tomu, že si předtím chvilku povídala s jejím manželem. Více o šíleném útoku najdete zde.

Natalie dostala 17 let a Dana od osudného dne podstoupila na 30 plastických a rekonstruktivních operací. Utrpěla popáleniny třetího stupně na dvou třetinách těla a shořel jí obličej. Mezi operacemi musela nosit speciální ochrannou masku.

 


 

"Ani v nejdivočejších snech jsem si nedovedla představit, že bych se ještě někdy mohla podívat do zrcadla a uvidět v něm své staré já," řekla televizi Chanel Seven v jejímž pořadu v neděli poprvé po útoku ukázala svou tvář. A protože nikdy nedělá nic napůl, masku veřejně odhodila na módní přehlídce.

 

 

"Kdybych mohla vrátit čas a nebýt popálená nebo nemít jizvy, samozřejmě, že bych to brala. Ale kdyby se mě někdo zeptal, jaký mám vztah k nim a ke svému tělu, jsem na sebe sakra hrdá," prohlásila. "Doufám, že v mé tváři lidé vidí sílu, sebevědomí, odvahu a odhodlání. Jsem šťastná, že můžu začít žít nový život," dodala.

 

 Po útoku Dana ukázala ve stejné televizi znetvořené tělo:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dívky popálené kyselinou nafotily unikátní projekt, podívejte se

Modelka znetvořená kyselinou Katie Piper porodila dceru

Vysmívali se jí kvůli hrbu, dnes je z ní krásná modelka!
Toto je údajně NEJOŠKLIVĚJŠÍ ŽENA SVĚTA! Netrápí se, inspiruje
Neuvěřitelné! Z těchhle looserů vyrostli sexy fešáci

Související témata:
hel TN.cz