minulost vraha

Daniel mohl zabíjet už dříve! Tady je reportáž o jeho prvním útoku

Téma:

Daniel, který včera v Teplicích zavraždil třináctiletou Elišku, jen shodou okolností nezabíjel dřív. Přinejmenším se o to ale pokusil. Kamaráda shodil do výtahové šachty. Co se tehdy odehrálo? A proč? Mohlo to být varování?

Pokus o těžké ublížení na zdraví - tak ohodnotili policisté incident z loňského května, kdy právě Daniel, tehdy ještě třináctiletý školák, shodil svého stejně starého kamaráda do výtahové šachty. Stalo se to v opuštěném chátrajícím domě v centru Teplic. Oba chlapci se tam vloupali, vylezli do třetího patra budovy a tam se pohádali.

 

Podle kriminalistů se jeden z chlapců vysmíval druhému kvůli jeho přítelkyni. Ten si to nenechal líbit a svého kamaráda strčil do výtahové šachty ve třetím patře domu. Šachta byla hluboká asi dvanáct metrů. Na dně byly naštěstí staré deky a nějaké spací pytle. To chlapci zachránilo život.

 

 

Po pádu ztratil vědomí a když se probral, byl jeho kamarád pryč, aniž by mu pomohl. Ten si šel koupit pití a pak v klidu došel domů. Volání o pomoc zraněného chlapce zaslechl zásobovač z vedlejší prodejny a přivolal záchranu.

 

GALERIE: Tvář vraha Daniela z Teplic

1
/
5
Zdroj: facebook.com
Mladík podezřelý z vraždy v Teplicích - 1

 

Případem se začala zabývat kriminální policie, ale se stejným výsledkem jako tentokrát - vzhledem k tomu, že šlo o nezletilého pachatele, případ byl odložen bez potrestání útočníka. Nicméně s pověstí Daniela se už táhl dál.

 

Podívejte se na loňskou reportáž TV Nova, kde jsme informovali o starším útoku Daniela na kamaráda:

 

 

Ten si z toho ale mnoho nedělal. "Kdysi když strčil toho kluka do šachty, tak jsem se ho zeptal, jestli to udělal. Smál se a řekl mi, že to neřeší. Říkal jsem si, že to není normální, ale že by někoho zabil, to by mě nenapadlo," píše další svědek.

 

"Ten kluk se mnou chodil do třídy, chlubil se tam, jak doma zabíjí kočky. On je psychicky labilní, nechápu, že ho jen tak pustěj," zní jeho další šokující obvinění od lidí, kteří ho znají.

 

 

Mohlo už tehdy nějaké opatření odhalit, že mladík nosí v hlavě myšlenky na vraždu? Tomu ostatně napovídaly i některé jeho výroky a básničky, které publikoval na Facebooku. Jsou plné násilí, krve a vražd.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OTŘESNÉ: Osmiletou školačku brutálně zavraždil kamarád! Proč jí to proboha udělal?

VIDEO: Školáka brutálně zmlátili chlapci na chodníku

Související témata:
tn.cz / gar