pátrání po muži

David (23) odešel z léčebny, může být nebezpečný! Neviděli jste ho?

Pátrání - ŠEFFL DAVID
Zdroj: Policie ČR
Mladík odešel z léčebny v Dobřanech, pátrá po něm policie
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
15.1. 2021 16:41
Téma:

Plzenští policisté pátrají po 23letém Davidovi Šefflovi, který ve čtvrtek odešel z léčebny v Dobřanech na Plzeňsku. V minulosti užíval drogy, je proto možné, že se k nim během útěku vrátí. Jeho psychický stav se kvůli tomu může zhoršit, podle policie je tím pádem nebezpečný.

Mladý muž je pacientem v dobřanské léčebně dobrovolně. Z nemocnice odešel ve čtvrtek krátce před 18. hodinou, ještě ten den policie vyhlásila pátrání. "V minulosti užíval návykové látky, tudíž hrozí, že na útěku je bude opět užívat," uvedla policejní mluvčí Ivana Jelínková.

 

"V důsledku toho může dojít ke zhoršení psychického stavu a agresivnímu chování. Žádáme všechny občany, kteří by mohli k pohybu pohřešovaného muže sdělit jakoukoli informaci, nechť ihned kontaktují policii na bezplatné telefonní lince 158," požádala veřejnost o pomoc.

 

 

Muž je vysoký zhruba 175 cm, má štíhlou postavu, modré oči, krátké hnědé vlasy, bradku a v levém uchu náušnici. V době odchodu na sobě měl tmavou mikinu s kapucí, šusťákové tmavé kalhoty a černou kšiltovku.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz