utajená návštěva

Dcera krále popu přijela tajně do Prahy, okamžitě se zamilovala

Téma:

Dcera zesnulého krále popu Michaela Jacksona Paris navštívila Prahu. A to v naprostém utajení. Chtěla si údajně užít vánoční atmosféru a do našeho hlavního města se prý hned zamilovala. Před 21 lety byl v Praze i její otec, který ale v utajení rozhodně nepřijel. Jeho návštěvu tehdy doprovázelo davové šílenství.

Devatenáctiletá Paris je velmi často v hledáčku bulvárních fotografů, kteří ji nenechají v klidu ani v prostorách letištního občerstvení. V Praze si ale dopřála utajení a kdyby na své sociální sítě nedala několik fotografií, málokdo by se o její návštěvě dozvěděl. Podle fotky se jí líbilo na Staroměstském náměstí.

 

„Úžasný způsob, jak v Praze trávit první noc. Zamilovala jsem se do tohoto místa,“ zveřejnila Paris na sociální síti.

 

Paris Jackson se v Praze ubytovala v jednom z nejluxusnějších hotelů v centru metropole s výhledem na Vltavu a Pražský hrad. A hned se pochlubila fotografií u okna pokoje.

 

Jacksonová se díky dědictví po svém otci nemusí strachovat o živobytí a tak cestuje po světě. Její majetek se odhaduje v přepočtu na více než dvě miliardy korun.

 

 

Když na několik dní před 21 lety přicestoval do Prahy její otec, šlo o jednu z největších akcí, kterou doprovázelo davové šílenství. Zahajoval tehdy u nás své turné, setkal se také s prezidentem Havlem a navštívil dětské domovy. Po jeho boku byl tehdy Zdeněk Zahradník.

 

Michael Jackson zemřel 25. června 2009 v Los Angeles na selhání srdce.
 

tn.cz / TV Nova