Tisková zpráva
Toto je tisková zpráva. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

DELTA Projektconsult hledá nové projektanty

DELTA Projektconsult
Zdroj: Delta Projektconsult s.r.o.

Architektonicko-projektantská kancelář DELTA sídlící na Vysočině rozšiřuje okruh partnerských firem z oblasti projekce a hledá posily pro rozšíření svého projekčního týmu.

„S ekonomickým růstem a expanzí firem, roste také stavební trh a objem stavebních projektů, proto jsme se rozhodli pro tento krok, rozšířit spolupráci a získat nové externí pracovníky, kteří mají kvalifikaci a dokážou nám pomoci uspokojit poptávku od našich investorů na připravovaných stavebních projektech“, vysvětlil situaci samotný jednatel Erik Štefanovič.

DELTA Projektconsult Třebíč patří do skupiny DELTA, jejíž mateřská firma sídlí v rakouském Welsu. Letos slaví skupina DELTA 40 let svého působení v Evropě v oblasti plánování, projektové přípravy a řízení stavebních projektů patřících do oboru pozemního stavitelství. Její doménou jsou v České republice zejména stavby z oblasti průmyslových budov. Výrobní haly a související kancelářské zázemí, sídla firem, logistické parky či administrativní budovy. Kromě průmyslových staveb DELTA aktivně rozšiřuje své portfolio staveb také o další typy stavebních projektů z oboru nakupování, zábavy, kultury, vzdělávání, zdravotnictví či wellness. V loňském roce zrealizovala DELTA pro své klienty stavby za více než 2 miliardy korun.

V případě zájmu vyzývá DELTA projekční kanceláře, které umí zpracovávat projektovou dokumentaci v programu REVIT případně také v modelu BIM, aby kontaktovali sekretariát společnosti DELTA na telefonním čísle 568 800 800 nebo na adrese: office@delta-cz.com s heslem EXTERNÍ PROJEKTANT. Případné dotazy o detailech spolupráce můžete směřovat na projektového managera Josefa Prokeše prokes@delta-cz.com.

Nabídka pro externí spolupráci je platná do konce dubna 2017. Zájemce s potřebnými zkušenostmi pozveme individuálně na osobní setkání. Referenční projekty společnosti DELTA naleznete ZDE.
 

Související témata:
Tisková zpráva