Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

jak to vidí masterchef

Denisa z MasterChefa odmítla chemoterapii. Řekla, jak na tom je!

MasterChef - Denisa
Zdroj: TV Nova
Denisa odmítla chemoterapii

Ve středu večer jste mohli sledovat první díl nové řady kuchařské show MasterChef Česko. Desítky soutěžících bojují o titul nejlepšího kuchaře v republice. Jak na soutěž vzpomínají?

Oblíbená kuchařská show MasterChef se vrátila na televizní obrazovky. Vždy po odvysílání dílu v televizi se můžete na webu Nova Plus těšit na zbrusu novou epizodu pořadu Jak to vidí MasterChef s moderátorkou Patricií Solaříkovou.

 

Do té úplně první si pozvala Denisu a Šárku. Především osud Denisy asi nenechal nikoho chladným. Mladá žena totiž už několik let bojuje s rakovinou. Diagnostikovali jí nádor na mozku a musela podstoupit už čtyři operace.

 

Chemoterapii ale odmítla a rozhodla se, že si pomůže zdravým životním style. A ono to funguje! "Já jsem všechno odmítla a rozhodla jsem se, že budu jíst zdravě - že vynechám cukr a maso. Dřív jsem strašně milovala hovězí steaky. Když to v létě vidím, tak slintám, ale jsem silná. Stejně tak jsem sekla s dorty a se sladkým. Když je vám smrt v patách, člověk udělá maximum, aby se z toho dostal. Mám daleko víc energie, tři roky to držím a tři roky nejsem nemocná," pochlubila se.

 

 

Soutěžící toho ale prozradily mnohem víc! Který je jejich nejoblíbenější porotce? Co si myslí o svých soupeřích? A jaké plány mají do budoucna? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí MasterChef.

 

 

Kuchařskou show MasterChef Česko sledujte každou středu večer na Nově! Poslední díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz