Rozvodové řízení

Depp je násilník, tvrdí jeho žena soudu. Exmanželky nesouhlasí

Téma:

Americký herec Johnny Depp má problém. Jeho manželka Amber Heard, s níž se rozvádí, ho obvinila z domácího násilí a užívání drog. Na sociální síť umístila fotky, kde má pohmožděniny a šrámy na obličeji. Deppa ale nečekaně podpořila jeho dřívější partnerka Vanessa Paradis.

Fotografie, které umístila Amber Heard na sociální síť, mají dokázat agresivitu oblíbeného herce Johnyho Deppa. Podle jeho manželky po ní hodil při hádce mobilní telefon. A trefil ji do obličeje. Navíc prý nešlo o první napadení. Depp je prý často pod vlivem alkoholu a kokainu.

 

Přitom ještě před několika týdny působili jako sehraný pár. Netrvalo ale dlouho a společnému životu je konec. Po domě prý létaly lahve alkoholu a odnesl to například koberec nebo obrazy. Depp se ale teď dočkal nečekané podpory, a to od své expartnerky Vanessy Paradis, kterou opustil.

 

"Johnny Depp je citlivý člověk překypující láskou. Jsem zcela přesvědčena o tom, že cílem nepravdivých tvrzení je poškodit jeho jméno. Za celé roky jsem z jeho strany nezažila žádné agresivní chování," uvedla Paradis.

 

GALERIE: Johnny Depp s manželkou Amber

1
/
8
Zdroj: facebook/ twitter/ instagram
Johnny Depp s manželkou - 3

 

Depp měl údajně důvod k žárlivým scénám. Podle některých zdrojů podezíral Amber ze vztahu s krásnou modelkou Carou Delevigne. Johnyho se zastala i jeho dcera Lily Rose a také první manželka Lori Ann Alison. Žádný násilník prý není.

 

 

Heard docílila soudního zákazu a Depp se jí tak musí vyhýbat. V rozvodové bitvě mezi hereckou dvojicí jde ale o pořádný balík. Amber by totiž ráda z Johnnyho dostala polovinu z jeho desetimiliardového majetku.

Michal Čoudek/epa TN.cz