vánoční trendy

Designéři mají jasno! Tato zvláštní barva je hitem letošních Vánoc

Vánoční stromeček
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Vánoce se nezadržitelně blíží a obchodníci už ve velkém nabízejí ozdoby všeho druhu. Co ale letos letí? A jaká barva vládne letošním Vánocům?

Je to stejné jako v módě - co bylo v kurzu loni, letos už dávno neletí. Co bude letos in, určují světoví designéři na výstavě ve Frankfurtu nad Mohanem. Tento rok se ponese ve znamení tajemného světa kreslených postaviček. Informuje o tom televize Markíza.

 

O letošních Vánocích se designéři zaměřovali na děti. "Vytvořili nádherné dekorace, jednorožce, labutě s korunkami, baletky," vysvětlila floristka Sylvia Pavúrová. Výstava ve Frankfurtu představuje celou řadu stylů - od elegance a luxusu až po návrat k přírodě a tradicím. Jedno je ale jasné. "Barva letošních Vánoc je smaragdově zelená," dodala.

 

 

Krásný stromeček můžete mít bez moderních ozdob. Základem je, aby byl stromeček dostatečně hustý, ozdoby se pak zbytečně neztratí mezi větvičkami. Abyste vyplnily velké díry mezi větvemi, můžete použít velké květy, krásně vypadají také pírka či různé větvičky.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
mom TN.cz