Zbraň budoucnosti

Čína má novou zbraň! Děsivá laserová puška oběť spálí na uhel

ZKZM-500
Zdroj: scmp.com
Téma:

Číňané vyvinuli laserovou pušku, která dokáže vyhlédnuté oběti spálit skoro na kilometrovou vzdálenost a oběti zjistí, že jsou jejím cílem až ve chvíli, kdy padnou mrtvé k zemi.

Děsivá zbraň, které se přezdívá také laserový kalašnikov, podle všeho dokáže spálit lidské maso na vzdálenost asi 800 metrů a podle zasvěcenců jde o perfektní nástroj, který mohou do svého arzenálu zařadit například nájemní vrazi.

 

Podle zprávy britského Daily Mirroru je laserová zbraň s označením ZKZM-500 tak výkonná, že dokáže okamžitě způsobit zuhelnatění živé tkáně.

 

Nová puška jak z hollywoodských sci-fi trháků děsí i zdroje z prostředí tajných služeb. "Že došlo k útoku, se zjistí až v momentě, kdy někdo vzplane, nebo se skácí mrtvý k zemi," vysvětluje zdroj.

 

 

Má se za to, že Číňané laserovými puškami vybaví protiteroristické policejní jednotky. Podle vývojářů zbraně ZKZM-500 využívá lithiovou baterii, která se dá dobíjet a funguje na stejném principu jako baterie ve smartphonech. Na jedno nabití zbraň dokáže vystřelit tisíc dvouvteřinových výbojů.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz