pražský okruh

Děsivá nehoda na Pražském okruhu: Řidič dodávky se podruhé narodil!

Vážná nehoda na Pražském okruhu - 2
Zdroj: HZS Praha
Řidiče museli z dodávky vyprošťovat hasiči
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
8.12. 2020 20:57
Téma:

O velikém štěstí může mluvit 54letý řidič dodávky, která se v úterý večer na Pražském okruhu srazila s nákladním autem. Ze zdevastovaného vozu ho museli vyprošťovat hasiči. Přestože nehoda vypadala děsivě, muž z ní vyvázl bez rozsáhlejších zranění.

Nehoda se stala v oblasti Lochkova na Pražském okruhu krátce před půl osmou večer. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Z fotografií, které hasiči sdíleli na sociálních sítích, je patrné, že dodávka narazila do zadní části nákladního auta.

 

Čelní sklo i celý předek dodávky skončil zdevastovaný, po nárazu zůstal její 54letý řidič uvnitř zaklíněný. "Hasiči ho vyprostili za šest minut a předali záchranářům," informovali pražští hasiči.

 

Podle mluvčí pražských záchranářů Jany Poštové měl šofér velké štěstí. Po celou dobu zásahu byl plně při vědomí a z nehody vyšel bez rozsáhlejších zranění.

 

 

"Utrpěl “pouze” úraz horní končetiny, zajištěn dle traumaprotokolu byl následně převezen do Fakultní nemocnice Motol," uvedla.

 

V místě nehody na 14. kilometru ve směru na letiště byla silnice uzavřená. "Jeden jízdní pruh zprovoznila Policie ČR za několik minut po příjezdu hasičů. Nehoda byla zajištěna proti vzniku požáru, hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny," upřesnili hasiči.

 

GALERIE: Nehoda na Pražském okruhu

1
/
4
Zdroj: HZS Praha
Vážná nehoda na Pražském okruhu - 1

TN.cz