Otřesný případ

Děsivé video! Káťu (15) znásilnili a zabili. Všechno zachytily kamery

Znásilnění v Soči
Zdroj: Profimedia
Znásilnění v Soči
Téma:

Naprosto šílené video zachytily bezpečnostní kamery na zastávce příměstského vlaku v jihoruském Soči. Patnáctiletou dívku, která čekala na noční vlak, napadl neznámý muž. Dívku znásilnil a ubil.

Patnáctiletá Jekatěrina E. se společně se svým bratrem vracela večer z diskotéky na letním táboře. Bratr nechal Káťu na zastávce a šel se na chvíli podívat na moře. Když se na zastávku vrátil, sestru tam už nenašel. Mezitím se totiž na zastávce odehrála hrozná scéna, kterou zachytily bezpečnostní kamery.

 

Na těch je vidět, že ke Kátě přistoupil cizí muž. Chvíli s ní hovořil a pak začal dívku osahávat. Proti její vůli ji odtáhl na koleje, kde ji povalil a začal ji mlátit kamenem do hlavy. Pak dívku odtáhl z kolejiště do křoví, kde ji dál bil a navíc znásilnil.
Když z místa utíkal, zřejmě narazil na Kátina bratra.

 

"Když se bratr vrátil zpátky, viděl muže, jak opouští zastávku. Zeptal se jej, jestli viděl jeho sestru, muž zakroutil hlavou," řekl médiím nejmenovaný policejní důstojník.

 

 

Bratr dívku nikde nenašel, tak zavolal policii. Ta našla tělo pod mostem. Dívka následkům zranění, která utrpěla při brutálním útoku, podlehla.

 

"Viděla jsem tě sekundy před tvou smrtí. Měla jsem možnost tě naposledy vidět a políbit. Moc jsme se smáli. Nevím, co mám teď dělat. Proč je ten svět tak krutý?" napsala na sociální síť kamarádka Jekatěriny Samira.

 

 

Jejich přátelé se rozčilují, že bratr nechal v noci malou dívku samotnou na zastávce. "Je to idiot. Kdyby ji tam nenechal, tak mohla žít!" zlobí se její kamarád Radmir.
 

vbo TN.cz