Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 1. 2018
Měl namále

Děsivé VIDEO: Mladík toužil po dokonalém selfie, srazil ho vlak!

Smrtící selfie
Zdroj: Twitter
Mladíka srazil vlak, jako zázrakem přežil

Na sociálních sítích se objevilo šokující video, které zachycuje nehodu mladého Inda. Muž si chtěl udělat dokonalé selfie s vlakem, stál přímo u kolejí a na přijíždějící lokomotivu ukazoval. Vlak ho ale právě za ruku stáhl pod kola, mladík utrpěl těžká zranění.

Obrovské štěstí měl mladík z Indie, kterého kvůli vlastní hlouposti srazil vlak. Dramatický moment, k němuž došlo na předměstí Hajdarabádu s názvem Lingampally, natočil sám Shiva na svůj mobilní telefon. Informuje o tom portál Daily Mail.

 

Na videu je vidět Shiva, který stojí těsně u kolejí a usmívá se do kamery, přestože vlak se rychle blíží. Strojvůdce zoufale troubí, protože ví, že zastavit včas už nedokáže. V pozadí někdo na mladíka křičí, on ale odpoví "počkej" a dál pózuje v kolejišti.

 

POZOR! Video není vhodné pro děti a osoby slabší povahy!

 

Když začne mladík na lokomotivu ukazovat, souprava už je opravdu blízko. Právě za napřaženou ruku ho vlak zachytí a Shiva skončí pod koly. Kamera ještě několik vteřin natáčí, než se objeví jen bílá.

 

 

Podle některých komentářů na sociálních sítích si chtěl mladík vyfotit "dokonalé selfie", jiní spekulují, že chtěl zachytit projíždějící vlak nebo dokonce srážku s ním. Každopádně měl obrovské štěstí - děsivou nehodu přežil, vyvázl se zraněními hlavy.

TN.cz