drama na slovensku

Děsivé video! V centru Bratislavy hořel muž. Měl šokující důvod

Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 19. 11. 2019
Téma:

V centru Bratislavy se měl v pondělí večer zapálit neznámý muž. Policisté zveřejnili děsivé záběry z veřejných kamer, na kterých je vidět, jak po náměstí Slovenského národního povstání běží postava pohlcená plameny. Jako důvod zapálení se muž uvedl, že ho odmítají ženy.

V pondělí večer na policejní linku 158 volali rozrušení lidé s tím, že se v centru Bratislavy na náměstí Slovenského národního povstání měl zapálit muž. Policie ho našla živého v obchodním centru Eurovea s popáleninami na čtvrtině těla.

 

Otřesnou událost zachytily veřejné kamery. Záznam slovenští policisté zveřejnili na sociálních sítích s varováním, že video není vhodné pro citlivé povahy. Na záběrech je nejprve vidět prudké vzplanutí. Vzápětí se objeví postava zahalená do plamenů a běží po náměstí směrem k hloučku lidí, kteří vyděšeně utíkají pryč.

 

 

Podle policie muž utrpěl popáleniny na 26 % horní části těla. Na místo dorazili záchranáři, kteří ho převezli do nemocnice. Policistům zraněný muž potvrdil, že se zapálil sám. "Důvodem mělo být odmítnutí ze strany žen," uvedla policie a dodala, že muž zamíří na psychiatrické oddělení na vyšetření.

TN.cz