Pátek 13. 11. 2020: Numeroložka varuje před velkými změnami

Rok 2020 je podle mnohých jeden z nejnáročnějších v tomto století. Pátek 13. letos zní proto možná děsivěji než kterýkoliv jiný rok. Třináctka předznamenává ukončení, opuštění a ztrátu, ale vede to většinou k zrodu něčeho nového. Jaký je tento pátek?
Letos je to druhý pátek třináctého. První byl v březnu, v období prvních důrazných protipandemických opatření. Přinese nám i druhý pátek třináctého v tomto roce podobné nesnáze? Podle numeroložky Lenky Lippertové Suchardové tento den znamená změnu.
"To, co dosud drželo, se uvede do chodu. Vy máte na výběr, buď budete i nadále bojovat s něčím, co nemá budoucnost nebo pustíte tuto neskutečně silnou energii do toho, co vám přinese užitek, radost a hojnost," doporučila numeroložka.
Podle ní je možné, že jste se ráno probudili smutní, unavení a nešťastní. "Je to v pořádku, potřebujeme někdy upustit emoce, aby nás už neblokovaly," řekla Suchardová. Odpoledne zavládne element ohně a lidé mají podle ní na výběr. Buď se ponoří do své deprese, nebo ohnivou energii využijí k poznávání sebe sama, optimismu a legraci.
"Ale opatrně! Řidiči by měli v pátek dávat pozor. Leckdo se totiž bude chovat jako válečník s cílem dobýt cíl," sdělila Suchardová. Večer by už podle ní mělo dojít k transformaci a zrození nové mysli. "Dejte průchod radosti, hloupostem, smějte se a blbněte s dětmi," poradila.
Anketa
Listopadový pátek třináctého tedy může být velmi náročný, ale měl by předznamenávat změnu, možná i k lepšímu. Je možné, že toto numerologicky silné datum by mohlo mít schopnost obrátit na ústup pandemickou vlnu.
A kde se vlastně strach z pátku 13. vzal? Pověra má reálný základ ve 14. století. V pátek 13. října 1307 totiž nařídil francouzský král Filip IV. Sličný pronásledovat a mučit templářské rytíře. Od tohoto dne následovníci templářů považovali pátek třináctého za ďábelský a nešťastný den.
Na dny s tímto datem se dějí tragické události napříč historií. Například nejhorší požár století, který v roce 1939 zasáhl Austrálii nebo jedna z nejhorších leteckých nehod z roku 1972. Po pádu letounu museli přeživší strávit 72 dní v drsné divočině. Trosečníci se museli živit masem z mrtvých lidí, které jedli syrové, protože s ohněm se muselo šetřit. Další tragické události s tímto datem si přečtěte zde.