šok po příletu

Děsivý suvenýr, žena po příletu z Austrálie našla v kufru hada!

Krajta - Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Téma:

Lidé si z cest vozí mnoho různých suvenýrů, na ženu ale po příletu z dovolené v Austrálii čekalo velmi nepříjemné překvapení. Do kufru se jí totiž dostal nezvaný pasažér. Když vybalovala, všimla si hada stočeného v botě. Žena si myslela, že je to vtip někoho z příbuzných. Pořádně ji potom vyděsilo, když se plaza dotkla a ten se začal hýbat.

Mnoho lidí má ohromný strach z hadů, nemusí se jednat jen o ty jedovaté, špatné pocity umí vyvolat i škrtiči. Málokdo tak chce narazit na nepříjemné překvapení v podobě hada stočeného v botě. Přesně to se stalo ženě, která přijela z Austrálie do Glasglow, uvádí portál ABC.

 

Ta při vybalování zavazadla po návštěvě příbuzných narazila na hádě, které se zrovna svlékalo v jedné z jejích bot. Žena si myslela, že jde o vtip, který nastražili její příbuzní, jelikož jí pomáhali balit.

 

Neváhala a na zvíře sáhla. Jako opařená pak zůstala stát, když se vyrušený plaz začal hýbat. Vyděšená žena následně vynesla botu i s hadem na zahradu, kde ho překryla krabicí. Pak zavolala svému zeťovi do Austrálie, který okamžitě zalarmoval příslušné úřady, jelikož se mohlo jednat o smrtelně jedovatého plaza.

 

 

Naštěstí se ukázalo, že se jednalo o krajtu, což je škrtič. Otrava tak nehrozila. I tak mohou tito hadi nepříjemně kousnout. Plaz skončil v karanténě, podle ABC by následně mohl putovat do zoo v Glasglow.

 

Žena se z šoku zatím podle všeho zcela nevzpamatovala. Už při návštěvě příbuzných měla pocit, že má v pokoji hada, žádného ale nenašli. Do Austrálie se kvůli nepříjemnému zážitku znovu nechystá, podle jejího zetě ale stejně nejspíš změní názor, až se uklidní.
 

klma TN.cz