šok po příletu

Děsivý suvenýr, žena po příletu z Austrálie našla v kufru hada!

Krajta - Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Téma:

Lidé si z cest vozí mnoho různých suvenýrů, na ženu ale po příletu z dovolené v Austrálii čekalo velmi nepříjemné překvapení. Do kufru se jí totiž dostal nezvaný pasažér. Když vybalovala, všimla si hada stočeného v botě. Žena si myslela, že je to vtip někoho z příbuzných. Pořádně ji potom vyděsilo, když se plaza dotkla a ten se začal hýbat.

Mnoho lidí má ohromný strach z hadů, nemusí se jednat jen o ty jedovaté, špatné pocity umí vyvolat i škrtiči. Málokdo tak chce narazit na nepříjemné překvapení v podobě hada stočeného v botě. Přesně to se stalo ženě, která přijela z Austrálie do Glasglow, uvádí portál ABC.

 

Ta při vybalování zavazadla po návštěvě příbuzných narazila na hádě, které se zrovna svlékalo v jedné z jejích bot. Žena si myslela, že jde o vtip, který nastražili její příbuzní, jelikož jí pomáhali balit.

 

Neváhala a na zvíře sáhla. Jako opařená pak zůstala stát, když se vyrušený plaz začal hýbat. Vyděšená žena následně vynesla botu i s hadem na zahradu, kde ho překryla krabicí. Pak zavolala svému zeťovi do Austrálie, který okamžitě zalarmoval příslušné úřady, jelikož se mohlo jednat o smrtelně jedovatého plaza.

 

 

Naštěstí se ukázalo, že se jednalo o krajtu, což je škrtič. Otrava tak nehrozila. I tak mohou tito hadi nepříjemně kousnout. Plaz skončil v karanténě, podle ABC by následně mohl putovat do zoo v Glasglow.

 

Žena se z šoku zatím podle všeho zcela nevzpamatovala. Už při návštěvě příbuzných měla pocit, že má v pokoji hada, žádného ale nenašli. Do Austrálie se kvůli nepříjemnému zážitku znovu nechystá, podle jejího zetě ale stejně nejspíš změní názor, až se uklidní.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

klma TN.cz