Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

trapná historka

Děsivý zážitek Robinsona Martina: Toto se mu ve vodě otřelo o záda

Robinsonův ostrov - 33. díl - 6
Zdroj: TV Nova
Martin se svěřil s trapnou historkou

Vítězem druhé série Robinsonova ostrova se stal Martin. Ve finále porazil Martinu a Terry. Jaký byl jeho nejděsivější a zároveň nejvtipnější zážitek za celou dobu soutěže?

I když byl Robinsonův ostrov hodně náročnou soutěží, často došlo také na vtipné okamžiky. Na jeden takový zavzpomínal i novopečený Robinson Martin. "Chodil jsem do vody na velkou a jednou jsem šel dál od břehu, kde bylo vody po ramena. Jenže ty věci mají tendenci plavat ke hladině, takže když jsem skončil, projelo mi to po zádech," svěřil se Martin s historkou. 

 

Pak prý už chodil do míst, kde bylo vody jen po pás. "Ono je to jinak hrozně příjemný, nesmí se to ale dotýkat jiných částí těla," smál se Martin.

 

Někteří ale měli se zažíváním daleko vážnější problémy. Takřka celé ženské osazenstvo bojovalo se střevní virózou. Patrně nejhůř ze všech na tom byla Martina. Té se dokonce stala hodně nepříjemná nehoda, která následně vedla k incidentu s kradeným mýdlem.

 

 

"Doktor se mě ptal, jak dlouho ty potíže mám. Kdyby to prý bylo déle než týden, tak je to závažné. Já jsem ty problémy měla 14 dní, chodila jsem na záchod i 15x denně," popsala Martina s tím, že problémy si přivezla i domů.


Nestihli jste finále Robinsonova ostrova? Celý díl si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz