Horní Slavkov

Detaily děsivé vraždy: Milenec měl zabít druhého, mrtvá žena byla vdaná!

Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 20:33
19.1. 2021 6:58
Téma:

Na povrch vyplouvají další detaily dvojnásobné vraždy, jejímiž oběťmi se o víkendu poblíž Horního Slavkova na západě Čech stali muž se ženou. Vše nasvědčuje tomu, že v pozadí činu stál milostný mnohoúhelník, v němž byl zapletený jak údajný střelec, tak oba mrtví.

Vdaná pětatřicetiletá Martina vychovávala tři děti. Podle Blesku ji a jejího milence Jana (41) měl zastřelit žárlící šedesátiletý Miroslav. Tragédie se navíc stala poblíž bývalé šibenice.

 

Podle deníku dokázala zavražděná Martina zamotat hlavu Janovi i Miroslavovi. Zatímco zastřelený Jan byl podle místních prý hodný, na údajného střelce se jejich názory rozcházejí. Podle některých byl prý vznětlivý.

 

 

Kriminalisté šedesátiletého muže z vraždy obvinili v pondělí, v úterý ho Okresní soud v Sokolově poslal do vazby. Policejní mluvčí Jakub Kopřiva řekl, že podezřelý a později obviněný muž dokázal s vyšetřovateli mluvit právě až v pondělí, po činu se totiž psychicky zhroutil.

 

Událost se stala v sobotu večer. Oba mrtvé našli policisté nedaleko zaparkovaného vozu. Několik desítek metrů od auta zadrželi také muže, kterého později z činu obvinili.

 

Připomeňte si případ v nedělní reportáži TV Nova:

 

TN.cz