tragický konec pátrání

Detaily o konci pohřešovaného Vladimíra. Svou smrt si naplánoval

Pátrání - Vladimír Švajlenov
Zdroj: Policie SR, getty
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Publikováno 25. 8. 2019
Téma:

Život dvacetiletého Vladimíra vyhasl zřejmě už před týdnem. Jeho tělo našli oběšené na řetězu jen dva kilometry od domu. Slovenská média zveřejnila detaily z tragického konce pátrání.

Vladimír, po kterém pátralo přes sto dobrovolníků, podle webu Topky.sk svou sebevraždu zřejmě delší dobu plánoval. Řetěz, na kterém se měl oběsit, si sebou prý odnesl z domu. Podle jeho matky se jednalo o řetěz pro psa. Ze svého bydliště odnesl i lahev vodky, dvě krabice džusu a plyšového medvídka.

 

Jeho rodina netušila, že už svého syna nikdy neuvidí živého. Rodičům ale bylo prý divné, že si před odchodem uklidil svůj pokoj, což u něj údajně nebylo zvykem. Spekuluje se, že si Vladimír vzal život kvůli neopětované lásce jeho kamarádky Veroniky.

 

"Bavil se s kamarádkou Veronikou, popíjeli spolu. Potom prý řekl, že nemá štěstí u žen, že ho žádná nechce," popsala webu Pluska.sk nešťastná máma Adéla (43). "Oni spolu nechodili, to jen on to měl v hlavě. Stále ale seděl jen za počítačem," snaží se se slzami v očích popsat trápení svého syna Vladimír (43).

 

 

Mladík chtěl údajně nechat i dopis na rozloučenou, ale nedopsal ho. Měl se totiž najít rozepsaný papír. Vladimír text ale údajně přeškrtnul a tak není zcela jasné, co v něm bylo napsané.

 

Dvacetiletého Vladimíra z Nitranské Středy naposledy viděli v sobotu 18. srpna. Od té doby se po něm slehla zem. Jeho rodina do poslední chvíle věřila, že se najde živý a zdravý. V sobotu však přišla o všechny naděje.

 

Vladimír zmizel v pohoří Tribeč na středním Slovensku, kterému se přezdívá Bermudský trojúhelník. Lidé, kteří tam zmizeli, se už nikdy neobjevili. Podle některých lidí na místě řádí nadpřirozené síly. Více najdete ZDE.

TN.cz