Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 2. 2018
násilná smrt

Detaily z vraždy masérky Renáty: Našli ji bez kalhotek, vrah ji udusil

Zavražděná Renáta
Zdroj: facebook, Profimedia.cz

Renátu S. našel koncem ledna její přítel mrtvou v jednom z bratislavských bytů. Tělo měla plné modřin a neměla spodní prádlo. Policie vypátrala vraha týden po tragické události.

Násilná smrt čtyřiačtyřicetileté masérky otřásla Bratislavou. Policie rychle potvrdila, že šlo o vraždu a po vrahovi intenzivně pátrala. O týden později vyšetřovatelé zadrželi o deset let mladšího Alexandra z Dunajské Středy.

 

Renáta pracovala v nočním klubu, ale přivydělávala si jako masérka. Podle lidí z jejího okolí u sebe měla často pánské návštěvy, které si zvala do svého jednopokojového bytu. Od začátku panovalo podezření, že ji zavraždil jeden z jejich klientů. Policie zatím nezveřejnila, jestli k ní chodil na masáže i zadržený Alexandr, který údajně ženu po vraždě i okradl.

 

 

"Na základě zjištěných důkazů vznesl vyšetřovatel obvinění z obzvlášť závažného zločinu vraždy," řekla bratislavská policejní mluvčí Veronika Slamková. Podle policie měl Alexandr Renátu zadusit a ukrást dva mobily.

 

Nebyl to jediný zločin, kterého se Alexandr dopustil. "Obviněný byl po provedení potřebných procesních úkonů dodán k výkonu trestu odnětí svobody v souvislosti s jinou trestnou věcí," dodala Slamková. V případě prokázání viny za vraždu Renáty mu hrozí 15 až 20 let za mřížemi.

ham TN.cz
Reklama