Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.7. 2018 10:16
Ošklivý úraz

Manžel popsal záchranu Pilarové! Řekl, proč upadla a zranila se

Eva Pilarová s manželem
Zdroj: Profimedia
Zpěvačce Pilarové volal záchranku manžel

Zpěvačce Evě Pilarové volal pomoc manžel, když zjistil, že se nemůže postavit na nohy. Nešťasným pádem si zlomila stehenní kost a podrobila se operaci. Teď se zotavuje v nemocnici.

Místo koncertu musela Eva Pilarová na operaci. Ve střešovické nemocnici se podrobila zákroku, při kterém jí zlomenou stehenní kost znovu srovnali a zřejmě i vyztužili nějakými dráty. Vystoupení v Ústí nad Orlicí tak musela zrušit.

 

Záchranáře přivolal zpěvačce její manžel Jan Kolomazník. "Asi se jí zatočila hlava," řekl, co pádu předcházelo, pro deník Blesk. Pilarová se nemohla ani postavit na nohy, a tak Kolomazník rychle volal pomoc.

 

Sanitka převezla slavnou hudebnici do Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích, zamířila rovnou na operační sál. Teď už se ze zranění a následného zákroku zotavuje. Jako velká bojovnice už ale určitě plánuje návrat na koncertní pódia.

 

 

Pilarová na začátku srpna oslaví 79. narozeniny. V pokročilejším věku jsou i zranění, která se zdají méně vážná, velký problém. Právě zlomeniny kostí dolních končetin nebo třeba krčku mohou vést k dalším zdravotním potížím.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEČEKANÁ ZPRÁVA: Režisér Účastníků zájezdu skončil na vozíčku!

Neodkladná operace: Monika Marešová se ošklivě zranila na vodních lyžích!

epa TN.cz
Reklama