Halloweenská střelba

Děti šly na halloweenskou koledu, po střelbě skončily v nemocnici!

Halloween trick-or-treating ilustrační
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto.
Téma:

Halloweenská koleda málem skončila tragicky. Sourozenci z americké Filadelfie se při honbě za cukrovinkami dostali do přestřelky. Skončili v nemocnici, po střelcích pátrá policie.

Dva sourozenci z americké Filadelfie vyrazili poslední říjnový den na halloweenskou koledu a neočekávali nic jiného než horu sladkostí. Místo toho se dostali do přestřelky, kde jim šlo o život.


Dva muži najednou vytáhli zbraně a začali na sebe střílet zrovna v momentě, když kolem procházela čtrnáctiletá Makiya Williamsová a její pětiletý bratr Mael Howel. Dívku škrábla kulka do pravé nohy, chlapec dostal zásah do levé nohy. Oba skončili v nemocnici, jsou mimo ohrožení života.

 


"Zamysli se nad sebou, chlape. Vždy to bylo za bílého dne," vzkázala nebojácná dívka z nemocnice střelcům podle zpravodajského portálu NBC Philadelphia.


Muži po sobě vystřelili nejméně šestkrát. Jedna z kulek prolétla oknem do ložnice jednoho z blízkých domů, další zasáhla nedaleké auto. Po dvojici střelců pátrá filadelfská policie.

 


Na Halloween, tedy 31. říjen, se americké děti oblékají do různých kostýmů, obchází domy v sousedství a požadují sladkosti. Pakliže je výslužka malá, tak provedou majiteli domu drobný žertík.
 

rod TN.cz